Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Collagen Complex

 

Pomáhá přirozeně stimulovat produkci kolagenu v našem těle, což zaručuje zdravé kosti, klouby, svaly a chrupavky a také zdravou kůži.

Běžná cena 1 790 Kč
Ušetříte 241 Kč (–13 %)
1 549 Kč
Značka Valentus
Kategorie Kapsle
Zvolte variantu
Kód produktu 004 Balení: 60 kapslí Na objednávku 1 790 Kč 1 549 Kč
 

Pečujte o váš pohybový aparát a doplňte vašemu tělu, kloubům a kostem důležité vitamíny a minerály, které vám poskytne přípravek Collagen Complex.

Naše tělo přirozeně vyrábí jak kolagen, tak i kyselinu hyaluronovou. Jak však stárneme (zvláště po 35. roce), začíná produkce klesat a je vhodné je doplnit. Kolagen je vhodný pro zdraví pokožky a kostí. Kyselina hyaluronová se také nachází ve většině tkání těla, zejména v chrupavce v našich kloubech a v pojivových tkáních (šlachy a svaly), je také přítomna v naší kůži.

Kolagenový komplex je formulován s přísadami, které pomáhají přirozeně stimulovat produkci kolagenu v našem těle, což zaručuje zdravé kosti, klouby, svaly a chrupavky a také zdravou kůži.

  • Podporuje zdraví kostí a kloubů
  • Podporuje zdravou pokožku
  • Pomáhá udržovat hydratovanou pokožku a pleť
  • Pomáhá snižovat únavu

Složení

Hydrolyzovaný kolagen, magnesium, vitamín C, Magnesium Stearate (Vegan), sůl kyseliny hyaluronové, Vitamín D3, plnidlo – prášek hnědé rýže

Účinné látky

Magnesium

Magnesium přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Přispívá také k normální funkci svalů a k udržení zdravých kostí.

Kyselina hyaluronová

Podporuje novou tvorbu kolagenu pro zdravější, vláčnou a hydratovanou pokožku. Podporuje zdravé cévy, sílu kostí a svalů.

Návod k použití

Užívejte 2 tablety denně, pořádně zapijte vodou. Dodržujte pitný režim.

Další informace

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat. Skladujte mimo dosah dětí.