Prevail Relief

Trávící enzymy s probiotiky pro šťastny žaludek a střeva. Už Hippokrates kdysi řekl, že všechny nemoci začínají ve střevech. Enzymy v přípravku Prevail Relief pomáhá rozkládat stravu. Enzymy jsou součásti pouze živého jídla a tepelnou úpravou deaktivujeme přirozeně se vyskytující enzymy. Nachází se tedy jen v potravě, která není spravovaná. Trávící enzymy s probiotiky pro šťastny žaludek a střeva. Už Hippokrates kdysi řekl, že všechny nemoci začínají ve střevech. Enzymy v přípravku Prevail Relief pomáhá rozkládat stravu. Enzymy jsou součásti pouze živého jídla a tepelnou úpravou deaktivujeme přirozeně se vyskytující enzymy. Nachází se tedy jen v potravě, která není spravovaná.

  • Enzymy jsou molekuly bílkovin, které zvyšuji rychlost chemické reakce v tele. Jsou důležité pro funkci tráveni, metabolismu a zbavováni těla toxinu.
  • Pomáhá rozložit jídlo které přijmeme na materiál, které je tělo schopné vstřebat…
  • Na rozložení bílkoviny, je zapotřebí enzymu; pokud enzymů máme v potravě málo, může to mít za následek, že tělo vylučuje kyselinu močovou.
  • Enzymy jsou zodpovědné nejen za tráveni, ale i hojeni ran, vylučovaní, sráženi krve, imunitní reakce, rozmnožovaní, stárnutí, regenerace organismu, správnou funkci mozku…

Složení

Zinek – Bisglycinát Chelát

Nejlépe vstřebatelná a biologická forma, až 80% vstřebatelnost, nedráždi žaludek a nezpůsobuje průjem.

Med – chelátová forma mědi

Snaze prochází zažívacím traktem, měď je důležitá pro mineralizaci kostí, kardiovaskulární systém, nervové funkce, imunitu, syntézu enzymů.

Mangan – Bisglycinát Chelát

Společně se zinkem a mědí tvoří minerály nove generace, aktivátor enzymu – podílející se na metabolismu cukru, aminokyselin a cholesterolu chrání tkáně před poškozením volnými radikály.

Enzym lipáza

Rozklad tuku na mastné kyseliny a glycerol.

Celuláza

Rozklad sacharidu, detoxikace těla.

Proteáza

Rozklad bílkovin na aminokyseliny.

Probiotika

Zajištuji správnou mikroflóru. Potřeba doplnit hlavně při braní antibiotik.

Zázvor

Podporuje zažívaní, zvyšuje produkci zažívacích kyselin, předchází nevolnostem, bolestem žaludku i jeho zánětům.

Lactobacillus acidofilus

Harmonizuje střevní mikroflóru, redukuje plynatost, nadýmání břicha.

Lactobacillus bulgaricus

Patří mezi velmi odolné druhy probiotik, při cestě trávicím traktem dokáže odolat působení kyselému prostředí žaludku. A odolá i žlučovým solím z dvanáctníku.

Čínsky kořen lékořice

Protizánětlivé účinky.

Černý melasový prášek – Enterokokus falecium

Přirozená mikroflóra střeva, jsou rezistencí k antibiotikum.

Řepná vláknina

Zvyšuje produkci detoxikačních enzymů.

Návod k použití

Jedna kapsle 3x denně před jídlem. Je možné vzít i mimo jídlo pro pročištění od nezpracovaných potravin. Balení obsahuje 90 kapslí.

Další informace

Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Těhotné a kojící užívání po poradě s lékařem. Skladujte mimo dosah dětí.