O nás

Ahoj, jmenuji se Marie,kiss

asi nebudu výjimkou, když jsem také jako každý, celý život hledala ideální dietu a pak jsem zklamaná zjistila, že sliby v televizní reklamě byly pouze plané a přehnané. Když jsem, ale vyzkoušela produkty značky Valentus, nemohla jsem uvěřit překvapivým výsledkům a skvělé kvalitě těchto produktů.

Objednávala jsem si je složitě z USA, kde jsou tyto produkty velice oblíbené. Mnoho peněz stojí ze států doprava, celní řízení, DPH a další náklady. To byl naprosto jasný impulz něco s tím udělat a začít nabízet tyto produkty s naprosto jiným a lepším zážitkem z nákupu.

Mým osobním cílem a našim posláním v ZhubniJinak.com je soustředit se na zákazníka. Chceme Vám nabízet nejen vybrané produkty společnosti Valentus, ale uvědomujeme si, že každý zákazník je individuální a má různé potřeby a chutě. Nabízíme proto zcela kompletní sortiment značky Valentus. Všechny příchutě a všechny druhy produktů, počínaje vynikající kávou, přes nápoje podporující hubnutí, nápoje pro lepší spánek, na zvýšení energie, až po doplňky stravy, prostě vše.

Uvědomujeme si, že pouze mimořádně široký sortiment sám k dokonalému zážitku nestačí, proto usilovně pracujeme na spolupráci s co možná největším množstvím přepravců, abyste si mohli vybrat tu ideální volbu pro Vás. V našem snažení nepolevujeme a každý den vymýšlíme nové a nové způsoby, jak produkty dostat k vám, v co nejkratším čase a v co nejvyšším komfortu. Příkladem může být naše soukromá doprava, kdy vám ve vybraných oblastech doručíme expresně vybrané produkty sami osobně. Nepodceňujeme ani rychlost samotného odbavení zásilky a doručení k Vám. Pozadu nezůstává ani výběr platebních možností.

Pokud máte jakékoli přání, dotaz, nápad, či návrh na jakékoli zlepšení, neváhejte nás jakkoliv kontaktovat, třeba za pomocí kontaktního formuláře. Chceme naším fantastickým zákazníkům vždy vyjít vstříc, protože si vážíme každého jednoho z vás.

Vaše Mariekiss

 

Aktualizace 10. 6. 2022

Jsem velice nadšená za Vaši podporu, přízeň a kladné ohlasy na nabízené produkty. Srdečně děkuji všem našim zákazníkům a všem co nás podporují. Děkuji.
A proto jsme se rozhodli ve ZhubniJinak, že budeme rozšiřovat náš sortiment o další skvělé značky a produkty. Největší důraz při výběru dodavatelů budeme samozřejmě klást na vysokou kvalitu výrobků. Děkujeme za Vaši přízeň a zůstaňte naladěni.kiss