Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Prevail 24/7

 

NOVÉ BALENÍ ZDE

2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí, AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit sytosti, PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání sacharidů.

Běžná cena 1 790 Kč
Ušetříte 241 Kč (–13 %)
1 549 Kč
Značka Valentus
Kategorie Kapsle
Zvolte variantu
Kód produktu 017 Balení: 60 kapslí + 60 kapslí Přejděte na přebalený produkt 1 790 Kč 1 549 Kč
 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Vytvořením dvou synergických vzorců (AM a PM) jsme maximalizovali schopnost těla účinně spalovat tuky a hubnout 24 hodin denně.

Prevail 24/7 Carb Burner pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aniž by poškodil váš spánek, protože se jedná o 2 jasně odlišné vzorce, jeden pro den a jeden pro noc. Prevail 24/7 Carb Burner PM vám pomůže dobře se vyspat, zatímco Prevail 24/7 Carb Burner AM vás bude udržovat ve střehu po celý den a oba budete spalovat sacharidy po celý den.

  • 2 odlišné vzorce, které maximalizují výsledky hubnutí
  • AM formula pro akční den, odbourávání tuků a pocit sytosti
  • PM formula pro klidný spánek a efektivní vstřebávání sacharidů

AM formula

Ranní tabletka pomáhá podporovat bdělost, zmírňuje únavu a podporuje vytrvalost a zvyšuje kognitivní výkon. Podporuje odbourávání a tvorbu tuku. Snižuje ukládání karbohydrátů a jejich absorbci. Podporuje zdravou chuť k jídlu, tedy snižuje chuť na sladké a podporuje pocit sytosti. Pomáhá udržovat zdravou hladinu krevního tlaku.

PM formula

Večerní tabletka podporuje melatonin, který napomáhá kvalitnímu odpočinku celou noc. Omezuje rozpad škrobů a jejich vstup do těla, tedy méně se uloží do tuků. Je velký zdroj antioxidantů, pomáhá zmírňovat záněty v těle a podporuje kardiovaskulární systém.

Složení

AM:

FruitSource® - hruškový prášek, VegiSure™ (extrakt ze zelené kávy) (Coffea canephora), Moranoline AMP™ (extrakt z moruše) (Morus alba), extrat z diamiány (Turnera diffusa), extrakt z maliníku (Rabus ideaus L.) (plod), Extrakt z guaranového prášku (Paullinia cupana), Enxtra™ (extrakt z galgánu) (Alphina galanga), AroniaPure™ (prášek z arónie) (Photina melanocarpa), želatina, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

PM:

FruitSource® - hruškový prášek, Extrakt ze zelené kávy (Coffea canephora), Moranoline AMP™ (extrakt z moruše) (Morus alba), extrakt z maliníku (Rabus ideaus L.) (plod), Enxtra™ (extrakt z galgánu) (Alphina galanga), AroniaPure™ (prášek z arónie) (Photina melanocarpa), CherryPure® višňový prášek (Prunus cerasus) (plod), L-Theanin, Melatonin 5-methoxy-N-acetyltryptamin, želatina, mikrokrystalická celulóza, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Návod k použití

AM:

Denně 2 kapsle dopoledne s jídlem. Dodržujte pitný režim. Balení obsahuje 30 dávek.

PM:

Denně 2 kapsle po večeři, nejdéle 3 hodiny před spaním. Dodržujte pitný režim. Balení obsahuje 30 dávek.

Další informace

Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Vegan. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.