Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

SolSide coffee

 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Energizujte svou mysl, tělo a duši pomocí SolSide instantní kávy Arabica. Podporuje energii, paměť, náladu a regulaci hmotnosti.

Běžná cena 1 790 Kč
Ušetříte 241 Kč (–13 %)
1 549 Kč
Značka Valentus
Kategorie Nápoje
Zvolte variantu
Kód produktu 043 Balení: 118g Přejděte na přebalený produkt 1 790 Kč 1 549 Kč
 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Energizujte svou mysl, tělo a duši pomocí SolSide instantní kávy Arabica. Vychutnejte si kávu SolSide každý den. Tento jemný nápoj, vytvořený tak, aby podporoval energii, paměť, náladu a regulaci hmotnosti, vám poskytne vaši denní dávku dobrého pocitu. SolSide byl vytvořen jako teplý a chutný nápoj, který všichni známe a milujeme. Patentovaná směs je založena na přírodní bázi z pečlivě vybraných globálních zdrojů. Zažijte více energie a soustředění.

Nejen, že neuvěřitelně dobře funguje, ale také fantasticky chutná! Už nemusíte obětovat chuť, abyste měli účinný produkt. SolSide používá patentovanou technologii, která odstraňuje špatnou chuť a zároveň zvýrazňuje přirozenou chuť kávy. Šálek je tak identický s typickým šálkem kávy, který byste pili každý den.

Rychle působící složení kávy SolSide Coffee pomáhá zvýšit vaši energii a soustředění, takže můžete zůstat motivovaní a produktivní celý den! Stačí jeden nebo dva šálky SolSide a můžete se nejen okamžitě cítit více nabití energií, ale také vám může pomoci, abyste byli v nejlepší formě po delší dobu. Navíc, kromě skvělé chuti, patentovaná receptura obsahuje přísady, které mohou pomoci snížit váš hlad.

Všechny produkty SolSide jsou vyráběny s použitím surovin pouze nejvyšší kvality a jsou vyráběny v zařízeních SQF Level III. Garantujeme vám, že pokaždé dostáváte skvělý a kvalitní produkt!

  • Rychle působící a dlouhotrvající složení
  • Přírodní směs
  • Non-GMO a Vegan
  • Vyrobeno z kávových zrn Arabica z Brazílie
  • Certifikát Kosher certification agency
  • Podporuje energii, paměť, náladu a regulaci hmotnosti

Složení

Káva (1900 mg na 3,8 g – lžíce), GABA (Kyselina gama-aminomáselná), Kofein bezvodý (semena a listy), extrakt z Guarany (stonek), L-citrulin (ovoce), extrakt ze Sametových fazolí (listy), extrakt ze Zeleného čaje (50% EGCG) (listy), Ženšen nepravý (kořen), další přísady: přírodní aroma.

Obsahuje: 220 mg kofeinu a žádný cukr.

Účinné látky

GABA

Kyselina gama-aminomáselná, je neproteinová aminokyselina. Funguje jako neurotransmiter v lidském mozku. Její hlavní funkcí je přenos signálů z nervové buňky do jiné buňky. Uklidňuje a chrání neurony před poškozením. Je spojena s relaxací a napomáhá s problémy se spánkem a se stavy úzkosti. Zvyšuje růst svalové hmoty a odbourávání tuků.

Caffeine anhydrous

Kofein bezvodý je energizér, mozkový stimulant a urychlovač metabolismu, podporuje duševní bdělost a spalování tuku. Podporuje regeneraci po tréninku. Kofein v bezvodné formě je čistá syntetická verze pro maximální účinnost.

Guarana

Guarana má silný vliv na zvýšení metabolismu, potlačuje chuť k jídlu a zvyšuje fyzickou i psychickou výkonnost. Ideální jako doplněk stravy pro výkonnostní sportovce.

L-citrulin

L-citrulin je aminokyselina pro posílení svalové pumpy, posílení výkonu, odbourávání kyseliny mléčné, regeneraci, odstranění odpadních dusíkatých látek. L-Citrulin má za následek sníženou únavu a lepší vytrvalost při aerobním i anaerobním cvičení.

Mucuna Pruriens

Mucuna Pruriens je tradiční rostlinou ajurvédské medicíny, častěji známá jako sametové fazole. Tradičně se využívá jako afrodiziakum, snižuje míru stresu a má pozitivní vliv na kognitivní funkce jako je paměť a soustředění. Semena rostliny mucuna pruriens obsahují fyto chemikálie, které podporují zdravé hladiny testosteronu u mužů i žen. Mají pozitivní vliv na produkci dopaminu.

EGCG

EGCG je látka, kterou obsahuje zelený čaj. Jedná se o silný antioxidant, který optimalizuje hladinu glukózy v krvi, podporuje činnost kardiovaskulárního systému (krevní tlak) a podílí se na metabolismu lipidů. Posiluje výkonnost organismu, podporuje metabolismus a spalování tuku. Má zklidňující efekt na centrální nervovou soustavu, čímž vyvažuje stimulační efekt kofeinu a synefrinu a umožňuje snižování hmotnosti bez nervozity.

Notoginseng

Ženšen nepravý je tradičně používán v čínské lidové medicíně – i když na rozdíl od jiných bylin ne tak dlouho, asi „jen“ 400 let. Prospívá ke zvýšení energie a schopnosti fyzické aktivity, ke snížení bolesti svalů po cvičení a úlevě při osteoartróze a revmatoidní artritidě.

Návod k použití

Návod: Smíchejte 1 odměrku se 170-240 ml horké vody.

Skladování: Nepoužívejte, pokud byl obal porušen. Uchovejte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při 15-30°C. Chraňte před teplem, světlem a vlhkostí.

Další informace

– Jednotlivé individuální výsledky se mohou lišit.
– Tento produkt není určen k diagnostice, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci.
– Není významným zdrojem vitamínu D, vápníku, železa a draslíku.
– 
Na SolSide Coffee si tělo nenavykne a její přínosy se tak časem nesnižují. Ukončení či přerušení nemá žádné negativní následky či projevy, kromě toho, že vám bude chybět, jak skvěle se cítíte! :)
– Používejte pouze podle pokynů.
– Není určeno pro osoby mladší 18 let.
– Pokud jste těhotná nebo kojíte, máte zdravotní potíže (jakéhokoli typu) nebo užíváte léky na předpis, včetně inhibitorů MAOI, antidepresiv nebo užíváte jakékoli léky nebo předpisy poraďte se s lékařem.
– Plně v souladu s WADA (Světová antidopingová agentura).
– Užívejte pouze doporučené dávkování. Překročení doporučené dávky může způsobit nadměrnou stimulaci a tudíž únavu.