Akce Efekt lupa
 

eMulin C

 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Jednička mezi uhlohydráty na světě, snižuje negativní účinky cukru v krvi, pomáhá regulovat krevní tlak, snižuje riziko cukrovky, prevence zánětu kloubů, obsahuje antioxidanty, může napomoci s úpravou váhy, vegan.

Běžná cena 1 790 Kč
Ušetříte 241 Kč (–13 %)
1 549 Kč
Značka Valentus
Kategorie Kapsle
Zvolte variantu
Kód produktu 007 Balení: 60 kapslí Přejděte na přebalený produkt 1 790 Kč 1 549 Kč
 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Valentus Prevail eMulin ™ je přírodní patentovaná směs 3 ingrediencí, které v synergii významně snižují negativní účinky sacharidů a dodávají energii po celý den.

Byl vyvinut dvojnásobným vědcem nominovaným na Nobelovu cenu, Dr. Joe Ahrens. Často říká, že kdyby byl eMulin ™ objeven před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“. Moderní zpracování potravin zbavilo některé sloučeniny naší stravy. Je třeba je doplnit - 500 mg přípravku Valentus Prevail eMulin ™ to poskytuje.

  • Jednička mezi uhlohydráty na světě
  • Snižuje negativní účinky cukru v krvi
  • Pomáhá regulovat krevní tlak
  • Snižuje riziko cukrovky
  • Prevence zánětu kloubů
  • Obsahuje antioxidanty
  • Může napomoci s úpravou váhy
  • Vegan 

Věděli jste, že průměrný člověk spotřebuje 90 kg cukru na rok? To je obrovský nárůst od roku 1905, kdy to bylo přibližně 2,7 kg ročně. Výsledek? Velké zdravotní problémy. Strava plná cukrů může vést k cukrovce, lupusu, srdečním onemocněním, obezitě, mozkové mrtvici a dalším, které mohou mít toxické (a někdy fatální) účinky. Proč? Protože uhlohydráty jako cukr mohou zvýšit zánět v těle a tento zánět se může stát hlavní příčinou některých škodlivých onemocnění.

Prevail eMulin C (Control) je první manažer uhlohydrátů na světě. Patentovaná směs přírodních ingrediencí je výsledkem výzkumu nominovaného na Nobelovu cenu a je vytvořena speciálně pro optimální správu a podporu cukru.

Složení

Výtažky ze slupek hroznového vína, výtažky ze slupek cibule, výtažky ze zrn zelené kávy minus kofein.

Návod k použití

Pro maximální výsledek užívejte 2 tablety 3x denně. Dodržujte pitný režim.

Proč máme dva produkty Emulin?

To je práce Dr. Joe Ahrense, která vedla k jeho nominaci na Nobelovu cenu. Zjistili, že tyto sloučeniny v různých poměrech mají různé účinky na tělo. Proto hovořil o složení mozku a způsobu jejich podávání, poměru, v jakém působí na vaši hladinu cukru v krvi, na způsob, jakým rozkládáte škrob, a na váš energetický metabolismus. Poměry jsou tedy různé a mají různé účinky.

Nyní, když jste řekli, že pokud jste měli vzít C a vzali a M, neexistuje žádný skutečný problém. Problém je v tom, že několik diabetiků, kteří by měli užívat C, užívalo M a několik dní může být jejich hladina cukru v krvi o něco vyšší, což by je mohlo rozladit. Proto doporučujeme C pro lidi se zdravotními problémy, jako je cukrovka, hypertenze, cholesterol a M pro ty, kteří mají jen problémy s energií a chtějí pracovat na obezitě, ale oba velmi silně působí v protizánětlivých prostředcích a snižují zánět.

Další informace

Udržujte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. V případě těhotenství, kojení nebo užívání nějakých léků se před použitím poraďte s lékařem. V případě jakýchkoli nežádoucích účinků přestaňte používat tento produkt a poraďte se svým lékařem.