Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

eMulin M

 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Snižuje negativní účinky cukru v krvi, pomáhá regulovat krevní tlak, snižuje riziko cukrovky, zlepšuje kvalitu spánku, prevence zánětu kloubů, obsahuje antioxidanty, může napomoci s úpravou váhy, vegan. 

Běžná cena 1 790 Kč
Ušetříte 241 Kč (–13 %)
1 549 Kč
Značka Valentus
Kategorie Kapsle
Zvolte variantu
Kód produktu 008 Balení: 60 kapslí Přejděte na přebalený produkt 1 790 Kč 1 549 Kč
 

NOVÉ BALENÍ ZDE

Valentus Prevail eMulin ™ je přírodní patentovaná směs 3 ingrediencí, které v synergii významně snižují negativní účinky sacharidů a dodávají energii po celý den.

Byl vyvinut dvojnásobným vědcem nominovaným na Nobelovu cenu, Dr. Joe Ahrens. Často říká, že kdyby byl eMulin ™ objeven před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“. Moderní zpracování potravin zbavilo některé sloučeniny naší stravy. Je třeba je doplnit - 500 mg přípravku Valentus Prevail eMulin ™ to poskytuje.

  • Snižuje negativní účinky cukru v krvi
  • Pomáhá regulovat krevní tlak
  • Snižuje riziko cukrovky
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Prevence zánětu kloubů
  • Obsahuje antioxidanty
  • Může napomoci s úpravou váhy
  • Vegan 

Složení

Quercetin, Myricetin, kyselina chlorogenová.

Myricetin 

Je členem skupiny flavonoidů, má boahté antioxidační vlastnosti, vyskytuje se v zelenině, v ovoci, v ořechách nebo v červeném vínu. Flavonoidy včetně myricetinu jsou schopny vychytávat volné radikály vznikající aerobním dýcháním. Myricetin také zvyšuje účinky jiných antioxidantů.

Quercetin 

Je rostlinný flovonol ze skupiny flavonoidů, nachází se v mnoha druzích ovoce, listů, semen, zrn a nejvíce v červené cibuli a kapustě.

Kyselina chlorogenová

Slouží jako meziprodukt v biosyntéze.

Návod k použití

Pro maximální účinek užívejte 2 tablety ráno 15 minut před snídaní. Dodržujte pitný režim.

Proč máme dva produkty Emulin?

To je práce Dr. Joe Ahrense, která vedla k jeho nominaci na Nobelovu cenu. Zjistili, že tyto sloučeniny v různých poměrech mají různé účinky na tělo. Proto hovořil o složení mozku a způsobu jejich podávání, poměru, v jakém působí na vaši hladinu cukru v krvi, na způsob, jakým rozkládáte škrob, a na váš energetický metabolismus. Poměry jsou tedy různé a mají různé účinky.

Nyní, když jste řekli, že pokud jste měli vzít C a vzali a M, neexistuje žádný skutečný problém. Problém je v tom, že několik diabetiků, kteří by měli užívat C, užívalo M a několik dní může být jejich hladina cukru v krvi o něco vyšší, což by je mohlo rozladit. Proto doporučujeme C pro lidi se zdravotními problémy, jako je cukrovka, hypertenze, cholesterol a M pro ty, kteří mají jen problémy s energií a chtějí pracovat na obezitě, ale oba velmi silně působí v protizánětlivých prostředcích a snižují zánět.

Další informace

Udržujte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. V případě těhotenství, kojení nebo užívání nějakých léků se před použitím poraďte s lékařem. V případě jakýchkoli nežádoucích účinků přestaňte používat tento produkt a poraďte se svým lékařem.